Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

BUSEDER Eğitim ve kültür şenliğiBursa Umut Sevgi Ve Eğitim Gönüllüleri Derneği (Buseder) 1. Eğitim Ve Kültür Şenliği Adı Altında 10- 24 Nisan Tarihleri Arasında Bir Dizi Etkinlik Düzenleniyor. Buradan Elde Edilecek Gelir, Fakir Öğrencilerin Okutulmasında Kullanılacak.


BUSEDER Yönetim Kurulu Başkanı Berna Küçükdağ, şenlik ve dernek hakkında yaptığı açıklamada, "Şenlikle ulaşmak istediğimiz amaç kucaklayıcı olmayı, eğitim hizmetlerini ön plana çıkartarak halk tarafından sahiplenilmesini sağlamak, halkımızı çeşitli seminer ve panellerle bilgilendirmeyi, eş ve çocuklarıyla rahat bir şenlik atmosferini yaşamalarını sağlamaktır. Kültürümüzde var olan dayanışmayı geliştirerek bireylerin daha etkin ve verimli bir şekilde değerlendirilmesini sağlayıp mükemmel bireyden mükemmel topluma ulaşmak amacındayız." dedi.

Yorumlar

  1. güzel bir etkinlik.buseder güzel işler yapıyorlar ya..sevgiler..

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar