Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Kurdele Nakışı Örnekleri ve Desenleri


Kurdele nakışlarını yeni öğrenenler için kolay örneklerden bir demet hazırladım. Resimler net olduğu için kurdele nakışı yaparken yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

 1. bu resimdeki örnekleri siz mi yaptınız yoksa bi yerden mi aldınız yada kursa arkadaşlarınızın örneklerimi acaba

  YanıtlayınSil
 2. Bunlar bir sergiden çektiğim resimler .Kullandığım bütün resimler kendi çekimlerim ,ilk zamanlar kurdele nakışı için örnek arayıp bulamazdık. Bu bloğun açılma sebebi de odur zaten .Örnek arayan birilerine yardımcı olmak ,güzellikler paylaştıkça çoğalıyor.Kendi yaptıklarımı belirtiyorum zaten ,ben yaptım diye :)) Ve ayrıca resim çekmeyi çok sevidiğimden gezdiğim sergileri ,bulduğum örnekleri hemen resimliyorum .yayınlanmayı bekleyen yüzlerce örnek var dersem ne deşiniz ;)

  YanıtlayınSil
 3. sormamın sebebi bu ürünler arkadaşlarımın yaptıklarıydı.acaba sizinle tanışıyor muyuz dedim.sanırım yılmek sergisinde çektiniz

  YanıtlayınSil
 4. bu ürünler arkadaşlarımın örnekleri hatta bi tanesine renk konusunda bende yardım ettim.
  sanırım yılmek de çektiniz bunları

  YanıtlayınSil
 5. Siz deyince düşündüm de yılmek sergisini de gezip resim çekmiştim birkaç yıl önce Bursalı blogcular toplantısına katıldıysanız belki tanışmışızdır :)

  YanıtlayınSil
 6. Hacía tiempo que no pasaba por tu blog, y me ha encantado todo lo que he visto.
  Bss.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar