Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Keçe Çalışması Lohusa TaçlarıBu taçları da çok sevdiğim bir arkadaşımın gelini için  yaptım. Daha haberleri yok, umarım hediyelerimi beğenirler. Bizim zamanımızda kırmızı kurdeleler vardı başımız bağlardık. Şimdiki genç anneler için özellikle çeşit çeşit lohusa taçları yapılıyor. Bende hazır keçelerle uğraşıyorken birkaç lohusa tacı yapayım hediye diye düşündüm:)

Yorumlar

 1. Ellerine sağlık benim çılgın arkadaşım.Bu arada bizim gelinde hamile bilgilerine sunulur.:):):)Şehr-i Antalya'dan sevgiler....

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sizin gelin bizim gelin sayılır canım, ona da yaparız yeter ki beğensin yaptığımı :) Bursa'ya gelince görüşelim arkadaşım özlendin.

   Sil
 2. Elinize sağlık güzel birer çalışma olmuş.Fiyat öğrenebilirmiyim?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kaç tane istendiğine bağlı, 15, 20 lira arasında fiyatlarımız.

   Sil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar