Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

BUSMEK 3. Genel Sergisi - Patchwork Kırkyama

Kırkyama diğer adıyla patchwork ile yapılmış yatak örtüleri. Gerçekten büyük bir emek ve sabırla yapılmış kırkyama yatak örtüsü ve panolara hayran kalmamak elde değil.

Patchwork kırkyama yatak örtüsü
Patchwork kırkyama yatak örtüsü
Patchwork kırkyama yatak örtüsü
Patchwork kırkyama yatak örtüsü
Patchwork kırkyama yatak örtüsü

Yorumlar

 1. Baştan üçüncü yatak örtüsü bir harika çok emek verilerek yapılmış olduğu belli yapanın eline sağlık başarılarının devamını dilerim.

  YanıtlayınSil
 2. selam ınançbırtarladır,hedefiolanlarısurduğü,gülmek bır mukafattır,ağlayan gözlerin gördüğü...
  reaıp kandılınız kutlu olsun

  YanıtlayınSil
 3. Tek kelimeyle BAYILDIM...
  ZATEN BU İŞİN HASTASIYIM çOK DERGİ VE KİTAPLAR ALDIM ÖĞRENMEK ARZUSU İÇERİSİNDEYİM FAKAT ÇALIŞTIĞIM İÇİN İMKANIM OLMADI.DAHA ÖNCE BİRÇOK KURSLARA KATILDIM FAKAT Bİ BU KURDELA NAKIŞI KALDI.İNŞALLAH İLK FIRSATTA BUNU DA ÖĞRENİRİM.BENDEKİ BU İSTEK VE AZİM OLDUKTAN SONRA.AMA SİZİ YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM BUKADAR ÜRETKEN VE BECERİKLİ HANIMLARIMIZIN EL EMEKLERİNİ PAYLAŞMANIZ VE ÖĞRETİCİ OLMANIZ SİZİN VE BECERİKLİ HANIMLARIMIZIN ELLERİNE SAĞLIK.ĞÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE...WWW.PASTAVEYEMEK.BLOGCU.COM

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar