Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır?

Bana en sık sorulan Kurdele nakışı nasıl yapılırı tam açıklamalı olarak anlatmayı düşünürken internette bazı yabancı sitelerde resimli anlatımlarına hatta videolarına rastladım.

Ben de onlardan yararlanmayı düşündüm. Aşağıdaki resimli anlatımla ile Fiyonk nasıl yapılır? Kurdele sepet nasıl yapılır?
kurdele nakışı fiyonk
Aşağıdaki resimli anlatımla, Kurdele nakışından Papatya nasıl yapılır? Örümcek gül nasıl yapılır? kurdele nakışı papatya gül yapımı
Yine aşağıda kurdele nakışında gerekli teknikler bunlar. Öğrendikten sonra kolayca uygulayabilirsiniz.
kurdele nakışı teknikleri Aşağıdaki resimle, kurdele nakışı gül yapımı ayrıca zincir dikişi nasıl yapılır? Yaprak nasıl yapılır? Bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz. kurdele nakışı zincir
kurdele nakışı yaprak Bu konuyla birlikte en güzel kurdele nakışlarını yapmak için bir adım daha ilerlemiş oluyoruz. Yaptığınız kurdele nakışlarını anlatımınızla beraber e-posta adresime yollarsanız isminizle burada yayınlayabiliriz. Son olarak bir kurdele nakışı nasıl yapılır videosu:

Yorumlar

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar