Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Örgücü Hanımlara Duyrulur!


BURSA’DA BİR MUCİZELER MEKANI VAR BİLİYOR MUYDUNUZ.?


Bu güzel şehir nice mucizelere imza atan ve Ülkemizin bu alanda bu ekiple çalışan tek Spastik Çocuklar Hastanesi’ne ev sahipliği yapmakta. Bursalı Blog yazarları olarak bu yıl bizlerde bu kurum için bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük.Oturup konuştuk.Kurum olarak parayla satın alınabilecek her türlü imkana sahip olduklarını tek ihtiyaçlarının sevgi,ilgi ve anlaşılmak olduğunu öğrendik.O’nların bu ihtiyaçlarının giderilmesinde bir nebzede olsa bir payımız olmasını istiyoruz.Bu amaçla Bursalı blog yazarları olarak kurum idaresi ve personelinin de katkılarıyla“ÖĞRETMEK VE MALZEMELER BİZDEN ÖRMEK SİZDEN”adı altında bir kampanya başlatmayı düşündük.İlk oturumu 17.Aralık.2011 cumartesi günü spastik çocuklarımız için erken yeni yıl kutlaması ve mekan süslemesi yaparak kalan vakitte de annelerimizle beraber artık tüm dünyada bir terapi yöntemi olarak benimsenen örgüyü hayata geçirmeyi planlıyoruz.Bu etkinliğe katılan arkadaşlarımız:

http://dilekkmutfakta.blogspot.com/

http://asortik.blogspot.com/

http://annemineli.blogspot.com/

http://sehribursadan.blogspot.com/

http://www.kurdelenakislari.com/

http://turkuazlale.blogspot.com/

http://kevserinpenceresi.blogspot.com/

http://nes-kayfee.blogspot.com/

http://incisi.blogspot.com/

http://aklimdangecenlermidemedusenler.blogspot.com/

http://hobiland.com/

http://www.gonuluncelezzetler.com/

Yorumlar

 1. Ne kadar güzel bir proje..Katılımcıları da sizide kutlarım.Etkink yer ve saatlerini bloglarda duyurmanız halinde katılmaya çalşırız..Sevgiler..

  YanıtlayınSil
 2. Ne güzel düşünmüşsünüz, aklınızla bin yaşayın. Kolay gelsin.

  YanıtlayınSil
 3. ben de bursalı yeni bir blogger olarak katılmayı isterim, profösyonel anlamda örgü bilme mecburiyeti yoktur sanırım :)))) ben de bloguma beklerim.
  sevgiler.

  YanıtlayınSil
 4. Tabiki özge hanım katılabilirsiniz . İtiraf edeyim benimde örgüyle aram iyi değildir ;)

  YanıtlayınSil
 5. 247. izleyiciniz olarak merhaba. sayfanızı çok beğendim sizi izlemey aldım. bende beklerim sevgiler

  YanıtlayınSil
 6. Çok güzel bir proje.
  Gönlünüze,fikrinize sağlık.
  İnşallah her şey gönlünüzce olmuştur.
  Sevgiler...

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar