Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Boyutlu Nakış Stumpwork

3 Boyutlu Nakış (stumpwork) nakış ürünlerinin kullanım alanı geniş olduğu için daha çok geniş yüzeyli desenler üzerine uygulama yapılır. Bu yüzeylerde su şeklinde, serpme ya da karışık olarak isimlendirdiğimiz değişik şekilde kompozisyonlar oluşturulur. Ayrıca ürünün özelliğine ve zevke göre küçük, büyük, sade ve karışık desenler tercih edilebilir.

3 boyutlu nakış

Hercai menekşeler ile 3 boyutlu nakış stumpwork örnekleri yukarıdaki gibi...

üç boyutlu nakış üç boyutlu nakış

Çok şık üç boyutlu nakış örnekleriyle sizde çok güzel nakışlar yapabilirsiniz. :)

Yorumlar

  1. merhaba arkadaşım ziyaretine çok sevindim ben terziyim 15 yıdır dışarıya dikiş dikiyorum fakat nakış bilmiyorum çok meraklıyım dikişlerimi nakışla süslemek istiyorum inşallar öğrenicem çocuklarımın birazdaha büyümesini bekliyorum

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar