Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

4. Busmek Sergisinden Bir Bölüm
4.Busmek sergisinden birkaç güzel resim.Ben yine yüzlerce resim çektim ve daha çekmeyi düşünüyorum ;) bu arada busmek sergisi devam ediyor hala gezmeyenlere tavsiye ederim.


Yorumlar

  1. ya iyiki bu siteyi hazırlamışsınız size çok teşekkür edryorum,bizi bu güzelliklerle buluşturdunuz.4. genel sergiye ait başkada hiç bi yerde görüntüye rastlamadım.hepsi geçen yıla ait.bu arada nakışlar süper

    YanıtlayınSil
  2. ben teşekkür ederim :) böyle harika işlerin toplu halde görülmesini bu güzelliklerin bilinmesini istedim. BUSMEK hocaları ve kursiyerlerinin ellerine emeklerine sağlık.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar