Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

BUSMEK 4. Genel Sergisi

busmek Merhabalar :) umarım herkes çok iyidir. Önce bir duyuru yapmak istiyorum. Bilindiği gibi 3 yıldır Bursa'nın en büyük el sanatları sergisi yılın bu zamanlarında açılıyor. Bu yıl da BUSMEK 4. Genel Sergisi 11 Haziran 2009 saat 18:00'de Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde açılacak.

Çok kapsamlı bir sergi ve defile organize edildi. Yıl boyunca değerli hocalarımızın üstün gayretleri sayesinde yapılan çalışmalar sergilenecek. Ayrıca büyük desteklerini gördüğüm NİLAY hocam (dikiş) ve SEVGİ hocam (mefruşat) bütün yıl başınızı ağrıttım ama sizleri çoook seviyorum :)

Yorumlar

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar