Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

BUSMEK sergisinden kareler
Aynur hanımın yaptığı çok hoş ve değişik bir salon takımı yine Sevgi hocanın projelerinden bir örnek.Abajurdan mumlara ,masa örtüsünden kırlentlere , resim çerçevesinden minik sandığına kadar her ayrıntı düşünülerek hazırlanmış bir takım.Düz kumaşa leopar desenli kumaşla kenar çalışması yapılıp yine leopar desenli kumaşla aplike leoparlar yerleştirilmiş.

Yorumlar

  1. leopar takım çok hoş orjinal bi tasarım olmuş.tasarlayanıda yapanıda çooook tebrik ediyorum.

    YanıtlayınSil
  2. AYNUR leoparlı takımın sahibi ve benim kursta sıra arkadaşım.bu takımı yaparken başından sonuna verdiği emeği yakından biliyorum.çok yoruldu ama,deymiş arkadaşım emeğine sağlık.tabi sevgi hocamında.

    YanıtlayınSil
  3. ellerinize sağlık çok güzel olmuş tebrikler

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar