Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

BUSMEK sergisinden orjinal bir takim
Yine BUSMEK sergisinden yine Havva hanımın yaptığı orjinal bir salon takımı.farklı tekniklerin bir arada kullanılmasıyla yapıldı.Bu arada o sandalyenin orda bulunmasının tek sebebi desinatör :) benim gibi meraklılara ''ama sandalyeyi iyi göremedik '' demesinler diye bende onun resminide yayımladım.


Yorumlar

  1. havva hanım sizinle fomara kurs merkezinde tanışma fırsatım olmuştu.gerçekten şahane işler çıkartmışınız kendinizle ve hocanızla nekadar öğünseniz azdır.

    YanıtlayınSil
  2. evet Havva hanım gerçekten çok yetenekli bir hanımdır.kendisi kurs arkadaşım oluyor yanında çok durduk ama bize yetenek bulaşmadı:) şaka bir yana tanıdığım için mutluluk duyduğum sevgili arkadaşlarımdan biriydi.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar