Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır Böyle :)
İşte size muhteşem bir çalışma. Kurdele nakışı nasıl yapılır sorusuna harika bir cevap. Sevgili FATMA ablacığımın SEVGİ hocamız nezaretinde yarışma için hazırladığı bir ranır. Sınıfça derece beklediğimiz yarışmada haksızlık yapıldığını düşündüğümüz için hayal kırıklığına uğramıştık. Deri ve kumaşı birleştirip kurdele nakışı teknikleriyle çalışıldı.Yapraklara dikkat edin lütfen üç boyutlu değişik bir çalışma. Ellerine sağlık FATMA abla :)

Yorumlar

  1. çok güzel olmuş elinize saglık
    hangi kumaş kullandınız ne malzeme gidiyor ne yapıştırıcı kullanıyorsunuz lütfen onları yazarsanız çok sevinirimne tür deri yapılışını yazın lütfen

    YanıtlayınSil
  2. cok güzel bir model
    beyazay.blogspot.com

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar