Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

BUSMEK te kayıt başlıyor

Bu yıl merakla beklediğimiz BUSMEK kayıtları malesef daha başlamadı. Kimsenin de pek bir bilgisi yok . 7 Eylül olarak söyleniyor kayıt tarihi bakalım ne olacak.

Yorumlar

  1. Evet ben sitesine gitti. 7 eylül diyor. Bende o tarihlerde İstanbulda olamıyorum. Eylül sonu ancak gidicem. Kayıtların çoğu kapanıyor. Halbuki bu sene ilk defa gidicektim. Ve gitmeyi çok istediğim bölümler vardı. Bakalım ne yapıcam. Çok üzülüyorum.

    YanıtlayınSil
  2. İnşaallah kayıt olabilirsin arkadaşım.Eğer bir tanıdığına kimlik fotokopini ve bilgilerini verebilirsen kayıt yapıyorlar.Yalnız ikinci güne kalanın pek şansı olmuyor çok yoğun bir talep var.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar