Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Boncuk isi havluBu minik havlu da kermes çalışmaları için bize evini açan karadenizli ailenin harika kızının :) Benim her yaptığımız işi görüntülediğimi görünce resmini çekmem için getirmiş . Hediye gelen havluyu tatilde misafir gelen ablası işlemiş. Bize evlerinin bir katını tahsis eden saat başı gelip bir ihtiyacımız varmı soran bu aileye başta kızları olmak üzere minnettarız Allah razı olsun kendilerinden .Bu arada ablaya da çok teşekkür ediyoruz tatile gelmişken bize de
3 tane havlu işledi :)

Yorumlar

 1. Kermes işinde bayagı başarılısın cnm Allah kolaylık versin.Aynı zamanda kaynaklarını arttırıyorsun hadi kolay gelsin

  YanıtlayınSil
 2. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.Sayfam hakkında zor açılıyor diye belirtmişsiniz hemen inceliyorum. Diğer arkadaşlarla paslaşacağım.Görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın.

  güzelliklerde buluşmak üzere sevgiyle kalın...

  YanıtlayınSil
 3. Teşekkür ederim arkadaşlar görüşürüz :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar