Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Kurdele Nakışı Karanfiller

Bu harika kurdele nakışı karanfiller sanki gerçek gibi. Arkadaş yaparken kokusunu duyuyorduk sanki :) Ellerine sağlık Kevsercim. Kurdele Nakışı karanfil nasıl yapılır yazım için buraya tıklayın.

Yorumlar

 1. gerçekten de güzeller.Hele gonca olanları bir başka güzel olmuş.Ellerinize sağlık

  YanıtlayınSil
 2. haarika görünüyo açıklaması yokmu nası yapıldı.

  YanıtlayınSil
 3. tebrikler çok güzel.ellerine sağlık arkadaşım.sizinle daha önceleri link değişimi hakkında yazışmıştık ama değişimde bulunmamışız.istersen link değişimini gerçekleştirebiliriz.görüşmek üzere.

  http://dantel-yap.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 4. Ellerine sağlık arkadaşım ne kadar beceriklisin çok harika olmuş...
  Hayranım böyle yetenekli kişilere :))
  Güle güle kullan iyi günlerde sağlıcakla....

  YanıtlayınSil
 5. Tebriklerinizi arkadaşım adına kabul ediyorum :) bu güzel çalışmayı kurs arkadaşım Kevser hanım yaptı ben sadece resimleyip bloguma ekledim :)izin verdiği için kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum .

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar