Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Bursa halk egitim yil sonu sergisi el nakisiBu harika pike takımını kurstan arkadaşım Yasemin yaptı.Yasemin çok becerikli bir hanım kursta en hızlı çalışan ve çalışmaları harika olan arkadaşlarımızdan biri. Ellerine sağlık arkadaşım. Bu arada mefruşat hocamız Sevgi hanımın projeleri halk eğitim sergisinde hemen farkedilecek kadar güzel ve alımlıydı .Çok sağolun hocam hakkınızı ödeyemeyiz .

Yorumlar

  1. harika bişey olmmuş ya eline sağlık

    YanıtlayınSil
  2. iyi geceler bende siteme beklerim aramıza katılırsanız seviniriz sevgiler..

    YanıtlayınSil
  3. Arkadaşınızın ellerine sağlık... geçen sene bende yıldıırm Halk eğitime gittim. ama boş vaktimiz hep mefruşat sınıfında geçiyordu... o kadar güzel işler çıkıyordu ki çünkü...

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar