Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Boyama Nakış Havlu Kenarı
Ne çok zaman olmuş sitemle ilgilenmeyeli. Yoğun bir dönemdi neyse geçti şükür :) Aylardır pek iş yaptığım söylenemez bu havlu kenarlarını bir arkadaşımın gelini için boyamıştım. Nakışlar havlu kenarında çok şık durur. Kumaş boyası ile onları boyadığımızda da ortaya boyama nakış diye bir kavram ortaya çıkıyor. Şimdi de bir arkadaşımın torunu için battaniye işliyorum. Bitirince gösteririm bebecikten önce bitse iyi olacak :))

Yorumlar

  1. Teşekkürler canım :) bencede eskiyi yenilemek güzel oldu .

    YanıtlayınSil
  2. Nihayet sevgili kurdele nakışı.Hadi ben arada bir görüyorum seni diğerlerini de düşün arkadaşım.Sevgiler.

    YanıtlayınSil
  3. Canım ya sağolasın :) Geleceğim inşaallah sınavları atlatayım hele ;) kurstaki arkadaşlarda işleri yapmaya başlasın .

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar