Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Yeni Yıl Hediyeleri


Sevgili arkadaşımız sibel'in hobi dünyası bir hediyeleşme etkinliği düzenliyor, bende katıldım :) Katılmak isteyen arkadaşlar arkadaşımıza başvursunlar.

Yorumlar

 1. Canım yayınladığın için teşekkür ederim, herşey gönlünce olsun...

  YanıtlayınSil
 2. nerimandanesintiler14 Aralık 2010 18:48

  krudelem nasılsın bend ekatıldım sibelimiz harika bir insan şahsen tanışdım senide onuda tanımakdan çok mutluyum hayırlı akşamalarr canım blogcular blogerlerin hayırlı akşamlarr yorumunu kabul etmiyo blogcu iyice saçmaladı bend egeçdiç blogore oraya yazab,ilirsin -nerimandanesintiler-orayada beklerim

  YanıtlayınSil
 3. Bende seni tanıdığıma çok mutlu oldum Nerimancım. Harika misafirperverliğini güler yüzünüde de unutmadim canım.Tabiki sarmalarınıda :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar