Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Blog Hırsızlarına Karşı!

hırsız Beğenilen resim ve yazı alındıktan sonra aynı sayfanın linkini vermek koşuluyla, herkes bunları kendi blogunda yayınlayabilir. Blog Hırsızlarıysa resim ve yazıları aldıktan sonra link vermez. Genellikle siteleri reklamlardan ve açılan pencerelerden oluşur. Amaçları yazıları ve resimleri çalarak Google'da ilk sıralarda çıkıp ziyaretçi ve para kazanmak.
Blog hırsızlarına karşı yapılması gerekenlerin en başında onları Google'a şikayet etmek geliyor. Çünkü sadece Google'ı kullanarak amaçlarını gerçekleştirebilirler. Peki blog hırsızlarını nereye şikayet edebiliriz? Hırsız siteleri şikayet etmek için aşağıdaki adrese tıklayın ve formu dikkatlice doldurun.

https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=tr

Daha önce şikayet ettiğim sitelerin artık google aramalarında çıkmadığını görüyorum. Dün Google resim aramasını kullanırken bu tür sitelere rastladım ve hepsini şikayet ettim. Yakın zaman sonra onlarında akıbeti eski hırsız siteler gibi olacak. Sizde bu tür siteleri şikayet edin. Daha çok şikayet ile daha hızlı sonuç alabiliriz.

Yorumlar

 1. Hırsızlık sınır tanımıyor malesef. Bu alanda hırsızlık olabileceğini hiç düşünmemiştim. Arkadaşlarımın başına gelenleri öğrendikçe şaştım kaldım.

  YanıtlayınSil
 2. ha gidip birinin parasını,malını çalıp gasp etmişsiniz,ha gidip birinin sitesinden,blogundan resmini,yazısını,emeğini çalmışsın bence aynı şey... cezası olmalı muhakkak..
  verdiğin linki not ettim,bilgilendirdiğin için teşekkürler..

  YanıtlayınSil
 3. çok iyi yapmışsın canım . kendilerini akıllı sanan zavallılar diyorum ben onlara.
  teşekkürler sevgiler

  YanıtlayınSil
 4. canım sevgiler http://paylaşmak güzel babanaıle41.blogspot ve www.jojo06a5.blogcu.com sevgıler

  YanıtlayınSil
 5. teşekkürler bilgilendirdiğin için.bende şikayet edicem..

  YanıtlayınSil
 6. canım ben naile.. bu benim dünyam blogunun sahibesinin düzenlediği sevgililer günü hediyelesme etkinliğinde ben sizinle eslesmiştim ve pazartesi günü hediyemi yoladım ama sizden ulasıp ulasmadıgına dair bi bilgi alamayınca merak ettim.. bilgilendirirseniz sevinirim... bu arada insallah hediyemi begenirsiniz, simdiden iyi günlerde kullanın:)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar