Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Kurdeleden Kolay Gül Yapımı Videosu

Bu videoyu izlerken kurdeleden kurdele nakışı gül yapmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Tabi ki bu basit bir gül yapımı.
Çok farklı hatta gerçek gülü aratmayan kurdele nakışı teknikleri var. Onları da zaman zaman bloguma eklemeyi düşünüyorum. Mesela bir gül yapım videosu daha ekledim. Biraz daha gerçeğe benzer görünüyor. Kanzashi Gül ve diğer çiçeklerden karanfil eğer karanfil yapmak istiyorsanız onun içinde şu yazıyı okuyabilirsiniz: Kurdele nakışından karanfil yapımı video için bir tık yeterli. Burada ayrıntılı bir şekilde, resimleyim yapımını anlatmıştım :)

Yorumlar

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar