Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Bursa Halk Eğitim Kursu Koza Çalışmaları

Koza çalışmasının nasıl yapıldığını az da olsa resimleriyle anlatmaya çalıştım. Her çiçek, her kompozisyon farklı bir çalışma gerektiriyor haliyle. Bugünkü yazımızda sevgili kurs arkadaşlarımın çalışmalarından örnekler sunuyorum. Öyle farklı ve güzel koza çalışmalar yapıldı ki bunlar benim resimlemeyi akıl ettiğim çalışmaların küçük bir bölümü. Diğer ipek kozası çalışmalarım için linkimiz: Koza Çalışması

Yorumlar

 1. bu çalışmaları epeydir takip ediyorum bence süper işler çıkarmışsın! tebrik ederim.. ellerine sağlık..
  muckkk

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Nilgüncüm beğenmen beni çok mutlu etti. İleriki dönemler de daha farklı projelerim var kozayla ilgili inşallah.

   Sil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar