Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Kanaviçe Örnekleri 2

Yine eskilerden güzel bir kanaviçe örneği. Günümüzde kanaviçenin kullanım alanları değişerek, çeşitlenmiştir. Üretim amacı da değişmiş; kanaviçe işlemeciliği gelen talepler doğrultusunda üretimin yapıldığı ve bundan para kazanılan bir uğraşa dönüşmüştür. Bununla birlikte kanaviçenin geleneksel yollarla üretimi hala devam etmektedir. Ayrıca Halk Eğitim Merkezleri, Belediyeler gibi çeşitli kurum ve kuruluşlar da kurslar açarak bu unsurun öğretilerek gelecek kuşaklara aktarımına destek olmaktadır. Sitemdeki tüm kanaviçe örneklerini görmek için şu linke tıklayın: Kanaviçe

kanaviçe örneği

Yorumlar

  1. meraba arkadaşım nasılsınız.görüşmeyeli bayağı bir zaman oldu.daha önce sizin sitenizde ekli olan sitem blogger tarafından kapatılmıştı.açılması için yaptığım girişimler meyvasını verdi ve siteme tekrar kavuştum.şimdi sizin sitenizin linki sitemde ekli duruyor.sakıncası yoksa sizde linkimi tekrar eklerseniz sevinirim.(DANTEL ÖRNEKLERİ ) olarak.teşekkür ediyorum.saygılarımı sunuyorum.

    http://dantel-yap.blogspot.com

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar