Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

BUSMEK deri ve telkırma salon takımları
Kimin aklına gelirdi deri salon takımlarına tel kırma hatta maraş işi yapmak :) ama bizim hocaların aklına gelmiş iyikide gelmiş harika işler meydana çıkmış ellerine sağlık yapanların.


Yorumlar

 1. muhteşem olmuş yaa..bende nasip olursa bu sene telkırma kursuna gitmek istiyorum..ama bizim buralarda deri takımlar yapılmıyor..zaten sadece busmek sergilerinde gördüm..telkırma tüle yapılıp deriye mi dikiliyor acaba..aksi takdirde tel kırma iğnesi kırılır sanırım..

  YanıtlayınSil
 2. İnanılmaz güzel. Çok seviyorum tel kırmayı.
  Sevgiler.

  YanıtlayınSil
 3. Sevgili hifa tam bilmiyorum nasıl yapıldığını ilgimi çekmediği için incelememiştim.Senin anlayacağın pek geçinmeye gözüm yoktu :))ama kurslar başlasın tam olarak öğrenir yazarım arkadaşım.

  YanıtlayınSil
 4. ben tel kırma için özellikle bartına gittim. tael kırmanını hastasıyım bu deri işini de deneyeceğim teşekkürler sevgili hocam

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar