Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

BUSEDER Eğitim ve kültür şenliği harika bir etkinlik

Ümmühan Ağırmanın cam sanatı çalışmaları farklı geldi bana.Kendisi BUSEDER eğitim ve kültür şenliğindeki standında canlı çalışma yapıyor . Balibey handa atölyesi var.

Yine Balibey handa atölyesi olan başka bir sanatçı yerel dokumalar çok güzeldi .Üzgünüm ismini almamışım :( Bebekler ve keseleri bu standda çektim.
Marküteri bu çalışmayı görmüşlüğüm var da adını ilk defa duydum .Bu standdan ayrılmak zordu :)BUSEDER eğitim ve kültür şenliğini nihayet gezebildim :) çok şey kaçırmışım .Gönüllü bayanların çalışmaları çok çok güzel bir kültür etkinliğine dönüşmüş.Kermes için yapılan el emekleri görülmeye ve satın alınmaya değer .Oğlunuz kızınız varsa mutlaka kermes alanına uğrayın derim fiyatlarda hayli uygun. Dolaşırken yorulursunuz eeee oturup birşeyler atıştırın pasta börekten sarmaya, içli köfteden çiğ köfteye ,gözlemeden mantıya çok büyük bir açık büfe var :)
Bu arada Balibey handa atölyesi olan sanatçıların canlı çalışma ve satış yaptıkları stantlar görülmeye değer.

Yorumlar

  1. Cnm gezmeyi bende isterdim ama malesef buna imkanım yok ama senin paylaşımlarınla bir nebze osun gezmiş oldum sagol sevgiler.

    YanıtlayınSil
  2. ayy evet yarın ayağım iyi olursa gezmek istiyorum..nerdeydi bu??? el emeği göz nuru kadar güzel bişey yokyaaa...

    YanıtlayınSil
  3. Ceylancım geçmiş olsun şenlik kültürpark metro istasyonu çıkışında gökçen binasında.Aslında bende pek gezemedim cuma günü yemek arasında kurstan kızları götürdüm ah ah aklım pastalarda kaldı :)))

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar