Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Kurdele nakışı salon takımı
Organze kumaş üzerine ipek kurdele ile çalışılmış pastel renklerin hakim olduğu salon takımı.Kenarları zincir işi ile kapatıldı. Bu harika salon takımı yine Semra ablacığıma ait.Güzel kızları için yaptığı bu zarif işleri blogumda sergilememe izin verdiği için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum :)

Not : Malesef çekimlerde hata yapmışım masa örtüsü biraz bulanık çıkmış en azından fikir verir diye koydum .

Yorumlar

  1. Canım saat 14.oo dedik ama ancak 14.30 buluşabiliriz yani bekleriz hemen kalkacak halimiz yok,en az 2 saat otururuz,kimse oturmasada ben seni beklerim..Buluşma hakkında ve yer hakkındaki bilgiler için sehribursadan bloguna uğrarsan iyi olur.Sevgilerrrr,öptüm....

    YanıtlayınSil
  2. Teşekkür ederim arkadaşım :) görüşürüz orada olurum inşaallah

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar