Ana içeriğe atla

Nitelikli

Evde Kolay Bez Maske Yapimi

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür. Bu yazıda covid-19 virüsünden korunmak için nasıl maske yapılır onu öğreneceğiz. Şimdiye kadar yazdığım bez maske nasıl yapılır videoları için şuraya tıklayın. Aşağıdaki videoda kolay olarak dikişli ve dikişsiz maske nasıl yapılır izleyebilirsiniz.

Deri Amerikan Servis Takımı

deri çalışması
deri çalışması

deri çalışması İki renkli olarak deriden çalışılmış amerikan servis ve ranır.Bu çalışmayı yine Şükriye ablacım yaptı .Amerikan servisler iki taraflı kullanılacak üstü zemin koyu çiçek deseni açık renk , altı zemin açık çiçek deseni koyu renk.

Yorumlar

 1. arkadaşım çok güzel olmuş.merak ediyorum deriyi hangi yapıştırıcıyla yapıştırdılar .aynur öztoprak http://aynuroztoprak2.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 2. Deriyi ayakkabı malzemesi satan yerden aldığımız yapıştırıcı ile yapıştırıyoruz .Kilo ile satılıyor şeffaf renkli bir yapıştırıcı.

  YanıtlayınSil
 3. arkadaşım teşekkür ederim .Adapazarında arayacağım inşaallah bulurum

  YanıtlayınSil
 4. harika yaptıkların sanat eseri ve çok emek isteyen bir uğraşlar emeğine sağlık..

  YanıtlayınSil
 5. çok güzel ,şükriye hanımın ellerine sağlık

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

En Çok Okunan Yazılar

Kurdele Nakışı Videolar