Hediyelerim Geldi

Sevgili Gülcanın bana yolladığı paket geldi :) Derya arkadaşımızın hediyeleşme etkinliğine katılmıştık Gülcana ben çıkmışım bana da bir başka arkadaşım çıkmıştı hediyesini dün ptt kargoyla yolladım umarım beğenerek kullanır :) isim veremiyoruz süprizi kaçmasın. Gülcancım tekrar teşekkür ederim canım güzel hediyen ve zarif mektubun için. Deryacım sanada çok teşekkür ediyorum emeklerin için.

Not : Sibelin yaptığı hediyeleşme etkinliğinede katılmıştım, orda bana çıkan arkadaşıma hediyesini yolladım o da umarım hediyesini beğenir.

Hediyelerim Geldi 2Hediyelerim Geldi 1Hediyelerim Geldi 3Hediyelerim Geldi 4

Yorum Gönder

2 Yorumlar

 1. Çok ciciler :))
  güle güle iyi günlerde kullan arkadaşım ..


  MANDALİNA VE PORTAKALLI LEZZETLERİNİZLE HEPİNİZİ ETKİNLİĞİME BEKLİYORUM


  http://hobidunyam.womanforum.net/ tarafından düzenlenen

  yemek etkinliklerinin mandalina ve portakallı lezzetler *9* " Etkinliğine

  ben http://mandalincikmazi.blogspot.com/ ( Yıldız ) ev sahibeliği yapacağım  30Aralık-20 Ocak tarihleri arasında düzenlenen etkinliğime katılmak için dilediğiniz çeşitte mandalin ve portakallı tarifler hazırlayıp resmiyle birlikte tariflerinizi blogunuzda yayınlayıp bana isim, tarif adı ve blog adresinizi belirterek mail atmanız yeterli olacaktır. Blogu olmayan arkadaşlar da katılabilirler hepinizi bekliyorum.


  Ayrıca bu davetiyeyi ulaştırabildiğim, ulaştıramadığım herkes etkinliğimize davetlidir.Davetiyeyi ulaştıramadığım arkadaşlarım olursa lütfen kusuruma bakmayın hepinize ulaşmaya çalışacağım.  TEŞEKKÜR EDERİM


  NOT: hobidünyam etkinliklerine ev sahibeliği yapmak isteyenler
  http://papatya68.blogspot.com/ adresine başvurabilirler...

  Hepimize kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 2. Canım iyi günlerde kullan etkinliğime katıldığın
  için teşekkür ederim sevgiler.

  YanıtlaSil